Lay Lay Lom Photoshop

Lay Lay Lom GIMP'i bir yandan GIMP'i öğrenirken diğer taraftan da benim gibi benzer bir uğraşta olanlara yardımcı olmak amacıyla öğrendiklerimi anlatabileceğim bir günlük olması için açmıştım.

Ne yazık ki GIMP geliştiricilerinin bazı politikaları yüzünden GIMP'e olan inancımı kaybettim. Bu yüzden fotoğraf düzenleme ve işleme yazılımı olarak Photoshop kullanacağım çalışmalarım için. Bu da beni artık GIMP hakkında yazamayacak bir konuma getirecek, bu yüzden Lay Lay Lom GIMP'i bundan sonra Lay Lay Lom Photoshop olarak sürdüreceğim. Elbette daha önceden yazdığım GIMP'le ilgili yazıları yayında tutacağım ama yeni GIMP yazıları olmayacak artık.

Anlayışla karşılayacağınızı umarak, Photoshop'la ilgili yazılarımı da takip etmenizi dilerim. Şimdiden teşekkürler.

Yorumlar

ivme dedi ki…
tasvip etmediğiniz politikaları sesli düşünseniz böylece biz de fikir sahibi olsak.
maidis dedi ki…
ivme şaka yapmıyorsun değil mi :) yazı yayımlanma tarihi ile birlikte anlamlı.
ivme dedi ki…
:) hadi ivme; kolaysa topla şimdi :)

1 nisanı görmemiştim, zaten yorgundum, gecenin bir yarısıydı ... bu kadar da insanın üstüne gelinmez ki canım.... :) diye say saya bildiğin kadar.... kazı çevirebildiğin kadar çevir...

vel hasılı kelam;

" peki zeki müren de bizi görecek mi? "
maidis dedi ki…
Yazıyı yayına aldıktan sonra zaten hemen GIMP geliştiricileri aradı, ne oldu niye böyle bir şey yaptın diye, sonra kapı çaldı kargo gelmiş Adobe'dekiler hemen Pahotoshop'un son sürümünü göndermişler hediye olarak :)

Şimdi önümüzdeki 1 Nisan'lara bakacağız :)

Popüler Yayınlar